تبلیغات
گروه موسیقی آریان - اخباری از آلبوم جدید و تنظیم کننده های جدید
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
گروه موسیقی آریان
پایگاه رسمی خبر رسانی و طرفداران گروه آریان
علی پهلوان:‌ در آلبوم جدید آریان از دو تنظیم کننده جدید استفاده کرده‌ایم

موسیقی ما- محمد عبدالهی: گروه آریان در روزهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ تیرماه ساعت یک بامداد روی سن رفته و برای علاقه مندان شب زنده دار خود اجرای برنامه می‌کند. علی پهلوان که همیشه به عنوان نماینده این گروه صحبت می‌کند این بار درباره این اجرای گروه خود به سایت موسیقی ما گفت: این کنسرت در واقع آخرین اجرای ما قبل از ماه رمضان است و بعداز ان دیگر کنسرتی نخواهیم داشت تا بعداز ماه رمضان. 

وی ادامه داد: البته در طول ماه رمضان، گروه بیکار نبوده و مشغول ساخت و همچنین ضبط قطعات جدید گروه برای آلبوم جدید است. طی این مدت یه رفع نقص‌ها و کاستی‌های آلبوم جدید می‌پردازیم. چرا که تمام هم و غممان این است. 

خواننده گروه آریان ادامه داد: در آلبوم جدید از دو تنظیم کننده جدید استفاده کرده‌ایم ولی باید در عین این بگویم که ترکیب اصلی گروه به هم نخورده است. 

وی در خصوص شایعاتی اخیر که گریبان گروه را گرفته است، گفت: از افراد گروه نه کسی کم شده و نه کسی اضافه شده است. پیام صالحی نیز به رغم شایعاتی که اخیرا مطرح شده بود، در کنسرت کیش، گروه خود یعنی آریان را همراهی کرده و پابه پای ما روی سن و در آلبوم حضور خواهد داشت. ضمن اینکه از دو تنظیم کننده جدید استفاده خواهیم کرد. 

با توجه به صحبت‌های علی پهلوان و تاکید بر اینکه کسی به افراد گروه اضافه نشده، با یک معما طرف خواهیم بود و آن این است که اگر کسی به گروه اضافه نشده، پس این دو تنظیم کننده در این میان چه می‌کنند؟ و از طرف دیگر وی در مورد اینکه این دو از افراد گروه هستند، به گفتن اینکه این بخشی از سورپرایز ما برای مخاطبانامن است، بسنده کرد. 

 پهلوان از همکاری با شهاب حسینی که پیش از این نیز گروه را همراهی کرده بود نیز سخن به میان آورد و گفت: شهاب یکی از تنظیم کننده هاست که پیش از این در گروه بوده و همکاری داشته و در این آلبوم نیز صمیمانه در کنار ما خواهد بود. شهاب حسینی تک قطعه «از روی که رفتی» را برای آریان تنظیم کرده بود که پهلوان آهنگساز و ترانه سرای آن بود. 

به گفته پهلوان آلبوم جدید آریان تفاوت بسیار زیادی با آلبوم‌های قبلی گروه دارد و در شکلی متفاوت از همیشه منتشر خواهد شد. 

پهلوان به خبرنگار سایت موسیقی ما گفت: ضمن سورپرایزهایی که برای مردم داریم باید بگویم که کار انتشار کتاب آریان به دلیل تاخیر در صدور مجوز، با تاخیر زایدی مواجه شد که انشالله مشکلات زمانی آن به زودی رفع شده و راهی بازار کتاب می‌شود. در مورد آلبوم هم باید بگویم که تمام سعی ما این است که با توجه به حال و هوای پاییزی آلبوم جدید آریان، این آلبوم برای پاییز منتشر شده و به دست مخاطبانمان برسد. 

وی در پایان گفت: بعداز ماه رمضان نیزبرنامه کنسرت‌های خود را از سرخواهیم گرفت.


منبع: موسیقی ایرانیان - musiceiranian.ir

درباره وبلاگ
زمستان سال 1377 در یک پادگان آموزشی در کرمانشاه، علی پهلوان و پیام صالحی برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند. این آشنایی و علایق مشترک این دو به موسیقی، بارقه تشکیل اولین گروه موسیقی پاپ مختلط و نیز اولین گروه موسیقی پاپ بعد از انقلاب شد که آن را آریان نام نهادند.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام آلبوم آریان زیبا تر از بقیه است؟

نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ