تبلیغات
گروه موسیقی آریان - کنسرت گروه آریان پایانی بر حاشیه های چند ماه اخیر این گروه
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
گروه موسیقی آریان
پایگاه رسمی خبر رسانی و طرفداران گروه آریان
کنسرت گروه آریان پایانی بر حاشیه های چند ماه اخیر این گروه


علی پهلوان: تلاش خواهیم کرد آلبوم پنجم گروه آریان را به نیمه دوم سال برسانیم

موسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی: گروه موسیقی آریان که مدتی با حاشیه های گوناگون چون فعالیت انفرادى پیام صالحى (یکى از خوانندگانش) روبرو بود، ضمن تاکید بر عدم جدایى وی از گروه، اعلام نمود که به فعالیت های موسیقایی خود با سرعت و قدرت بیشترى ادامه خواهد داد. علی پهلوان خواننده، آهنگساز و نوازنده آریان با اعلام خبر در گفتگو با خبرنگار موسیقی ایرانیان گفت: «گروه آریان اولین کنسرت سال ١٣٩٠ خود را در جزیره زیباى کیش به اجرا خواهد گذاشت. این کنسرت در تالار شهر جزیره در روزهاى 22، 23 و 24 تیر ماه برگزار خواهد شد و علیرغم تمامى شایعات و نگرانى ها، تمامى اعضاى فعلى گروه در این کنسرت ها حضور خواهند داشت. طبق آخرین جلسه گروه که چهارشنبه گذشته در دفتر شرکت ترانه شرقى برگزار شد، مقرر گردید که تمامى اعضاء از جمله پیام صالحى که این روزها بیشتر به کار هاى انفرادى مشغول است، فعالیت هاى خود را معطوف به گروه آریان نمایند تا بتوان در اسرع وقت آلبوم پنجم را تهیه و به دنبال آن کنسرت هاى متفاوت و جدیدى را ارائه نماییم.»

وی درباره کتاب و آلبوم پنجم آریان هم افزود: «در حال حاضر جلد اول کتاب نتهاى آریان مراحل انتشار را طى مى کند و تعدادى از ترانه هاى آلبوم پنجم نیز آماده شده اند. تلاش خواهیم کرد تا این آثار را به نیمه دوم سال ٩٠ برسانیم تا کنسرت هاى نیمه دوم سال را با ترانه ها و ایده هاى جدید پربارتر کنیم.».منبع: موسیقی ایرانیان - musiceiranian.ir
درباره وبلاگ
زمستان سال 1377 در یک پادگان آموزشی در کرمانشاه، علی پهلوان و پیام صالحی برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند. این آشنایی و علایق مشترک این دو به موسیقی، بارقه تشکیل اولین گروه موسیقی پاپ مختلط و نیز اولین گروه موسیقی پاپ بعد از انقلاب شد که آن را آریان نام نهادند.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام آلبوم آریان زیبا تر از بقیه است؟

نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ