تبلیغات
گروه موسیقی آریان - حس دوباره ی پیام صالحی
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
گروه موسیقی آریان
پایگاه رسمی خبر رسانی و طرفداران گروه آریان
علی مومنون سه شنبه 6 اردیبهشت 1390 نظرات ()
نیما وارسته برای سه آلبوم پاپ آهنگ می‌سازد

موسیقی ما - لی لا رضایی: نیما وارسته برای سه آلبوم پاپ آهنگسازی می کند.وی با اعلام این خبر گفت: آلبوم اول که در دست ساخت دارم مربوط است به ثمین وطندوست ،فرزند خواننده کلاسیک ایران رشید وطن دوست که قرار است خود ایشان نیز در این آلبوم همراه با پسرشان بخوانند.

به گفته وارسته، این آلبوم به نیمه راه رسیده و تمامی آهنگهای آن را خود او ساخته و تنظیم کرده است.وی در ادامه در خصوص آلبوم فوق گفت: عنوان این آلبوم هنوز مشخص نشده است اما به حتم می توانم بگویم که یکی از آلبوم های خوب و تاثیرگذار پاپ خواهد بود. ترانه های این آلبوم را روزبه بمانی و علی حسین زاده سروده اند.

آلبوم "حس ۲" با صدای پیام صالحی عنوان آلبوم دیگر از ساخته های این آهنگساز است . وی در این باره معتقد است: در این آلبوم سعی کرده ام سبک کاری پیام را تغییر دهم. چنین چیزی صرفا برای این است که ما با آلبوم قبلی پیام، مخاطب شناسی کرده و توانستیم بفهمیم که مخاطبان آلبوم "حس" از کدامیک از قطعات بیشتر خوششان امده و توانسته اند با آنها ارتباط برقرار کنند.

در آلبوم "حس ۱"ما از همه جور آهنگ و با هر فضایی استفاده کردیم تا نبض مخاطب دستمان بیاید و بدانیم کدام قسمت بیشتر جواب می دهد.

وارسته در ادامه گفت:تصمیم گرفته ایم در این آلبوم جدید اصلا اسلو کار نکنیم. چرا که قطعات ریتمیک تر موثرتر و پرطرفدارتر بوده اند.

"زیربارون۲" عنوان آلبوم دیگر این آهنگساز است که خوانندگی آن را سهراب پاکزاد و امیر طبری به عهده دارند.ترانه های آن را نیز سهراب پاکزاد سروده است.

وارسته در ادامه گفت: تمامی قطعات این آلبوم را نیز خود من ساخته و تنظیم کرده ام. با توجه به اینکه آلبوم "زیربارون۱" با استقبال خوبی از جانب مخاطبان مواجه شد، توقع از این آلبوم بالاست و کار را برای من سخت تر کرده است.به اعتقاد من این آلبوم بهترین کار من است.

سه آلبوم فوق قرار است به زودی ساخت خود را به پایان رسانده و وارد بازار موسیقی شود.

درباره وبلاگ
زمستان سال 1377 در یک پادگان آموزشی در کرمانشاه، علی پهلوان و پیام صالحی برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند. این آشنایی و علایق مشترک این دو به موسیقی، بارقه تشکیل اولین گروه موسیقی پاپ مختلط و نیز اولین گروه موسیقی پاپ بعد از انقلاب شد که آن را آریان نام نهادند.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام آلبوم آریان زیبا تر از بقیه است؟

نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ