تبلیغات
گروه موسیقی آریان - سلیقه شخصی در گروه آریان جایگاهی ندارد
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
گروه موسیقی آریان
پایگاه رسمی خبر رسانی و طرفداران گروه آریان                                                                   علی پهلوان:

سلیقه شخصی در گروه آریان جایگاهی ندارد

موسیقی ما - علی پهلوان خواننده جوان گروه موسیقی آریان با اشاره به این مطلب که رمز ماندگاری گروه آریان همکاری گروهی است، گفت: سلیقه شخصی جایگاهی در گروه آریان ندارد و این گروه توانسته به شکل گروهی تا کنون به فعالیت خود ادامه دهد.

علی پهلوان با اشاره به این مطلب که گروه آریان تمام تلاش خود را در سالهای گذشته انجام داده است تا بتواند نظر مخاطبان موسیقی را جلب کند، گفت: گروه آریان همیشه سعی کرده است با همکاری گروهی با یکدیگر توانسته ماندگار بماند و بتواند نظر مخاطبان موسیقی را جلب کند.

وی خاطرنشان کرد: تمام اعضای گروه آریان تاکنون تلاش کرده اند سلیقه شخصی خود را در گروه قرار ندهند و با همفکری مشکلات را یک به یک پشت سر بگذارند.

این خواننده جوان در پایان سخنان با اشاره به این مطلب که نیاز اصلی گروه های موسیقی امروز به داشتن یک شبکه و رسانه است، افزود: متاسفانه مجلات تنها رسانه هایی هستند که اهالی موسیقی، خوانندگان، آهنگسازان و نوازندگان برای ارائه کار با آن سر و کار دارند. موسیقی در تلویزیون رسانه ندارد و رادیو نیز به مقدار کمی از کارهای موسیقی پاپ را پخش می کند همین امر باعث شد برخی مواقع یک جریان مافیایی به دنبال تخریب و اجرای سلیقه در امر رسانه باشند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی مواقع رسانه ها مغرضانه می نویسند من و اعضای گروه آریان هیچ گاه مشکل انتقاد کردن نداریم. انتقاد یک حرکت سازنده و کمک به ارائه هنری بهتر است اما این حرکات پسندیده نیست و زشت است که فردی سلیقه شخصی اش را به کل جامعه تحمیل کند. ما باید به سلیقه مخاطبان احترام بگذاریم.


منبع : ایلنادرباره وبلاگ
زمستان سال 1377 در یک پادگان آموزشی در کرمانشاه، علی پهلوان و پیام صالحی برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند. این آشنایی و علایق مشترک این دو به موسیقی، بارقه تشکیل اولین گروه موسیقی پاپ مختلط و نیز اولین گروه موسیقی پاپ بعد از انقلاب شد که آن را آریان نام نهادند.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام آلبوم آریان زیبا تر از بقیه است؟

نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ