تبلیغات
گروه موسیقی آریان - کتاب نت های آریان مجوز گرفت
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
گروه موسیقی آریان
پایگاه رسمی خبر رسانی و طرفداران گروه آریان
علی مومنون سه شنبه 2 خرداد 1391 نظرات ()علی پهلوان اعلام کرد: 
کتاب نت های آریان مجوز گرفت

موسیقی ما- لی لا رضایی: علی پهلوان که همیشه عنوان نماینده رسانه‌ای گروه آریان را با خود یدک می‌کشد، در گفت‌و‌گو با سایت موسیقی ما ازدریافت مجوز انتشار کتاب نتهای آریان خبر داد و در این رابطه به موسیقی ما گفت: یکشنبه این هفته از طریق شرکت ترانه شرقى با خبر شدم که کتاب نتهای گروه آریان مجوز انتشار خود را دریافت کرده و به زودی قرار است وارد مرحله نشر بشود. این کتاب شامل نت‌های خواننده و دیاگرام آکورد هاى گیتار بیش از بیست قطعه از آهنگ هایى است که تا کنون گروه آریان در آلبوم‌های خود اجرا کرده است. 

علی پهلوان در ادامه گفت: در حال حاضر شرکت ترانه شرقى در حال مذاکره با ناشر جهت انتشار این کتاب است. 

من این کتاب را سال گذشته تحویل شرکت فرهنگی-هنری ترانه شرقی دادم و گاهی به شوخی می‌گویم این کتاب به نوه‌های ما می‌رسد و آن‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. چون هر کس که بعد از ما به انتشار کتاب خود اقدام کرده بود تا کنون آن را به بازار کتاب فرستاده است. من به شخصه پیگیر کارهاى آلبوم هستم و اصولاً بعد از تحویل آثار به شرکت ترانه شرقى امور انتشار و مجوز در حوزه اختیارات ایشان است. 

وی در مورد آلبوم در دست تولید گروه آریان نیز گفت: از نظر من کار تولید و ساخت آلبوم به پایان رسیده است اما خرده کاری‌هایی مانند مسترینگ نهایی، بعداز دریافت مجوز انجام خواهد شد. 

وی در مورد برگزاری کنسرت‌های گروه آریان در سال جدید گفت: فعلا خبری از کنسرت نیست. تصمیم داریم تا زمانی که آلبوم آریان ۵ منتشر نشده به برگزارى کنسرت اقدام نکنیم. چرا که از بس به اجرای قطعات قبلی خود از آلبوم‌های یک تا چهارآریان پرداخته‌ایم دیگر خودمان نیز خسته شده‌ایم. گر چه هواداران عزیزمان هیچ وقت سالنهاى کنسرت ما را خالى نگذاشته‌اند و ما هم سعى کردیم در این چند سالى که از آلبوم چهارم گذشته با تک آهنگ‌ها و سورپرایز هاى مختلف آن‌ها در کنسرت‌هایمان غافلگیر کنیم. ولى انشالله به محض اینکه آلبوم جدیدمان منتشر شود به برگزاری کنسرت‌های جدید اقدام خواهیم کرد. 

این آهنگساز و خواننده در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به اینکه آیا آلبوم می‌تواند بدون اینکه با ممیزی مواجه شود، راه بازار را در پیش بگیرد، گفت: معمولا کارهای ما طوری نیست که به ممیزی و سانسور برسد چون سالهاست که داریم فعالیت می‌کنیم و کمابیش با موارد ممیزی، چارچوب‌ها و قوانین موجود در موسیقی آشنایی داریم و می‌دانیم که چه کاری بسازیم و عرضه کنیم تا با سانسور مواجه نشود. اوائل که کارمان را شروع کردیم‌گاه با این مساله مواجه می‌شدیم که اتفاقا بیشتر هم در زمینه کلام و شعر موسیقی امان بود. ولی اصولاً به یاد ندارم که با آهنگ حذفی یا تغییر اساسی مواجه شده باشیم. تغییرات تنها در حد واژه‌ها بوده است. 

وی در ادامه گفت: البته‌‌ همان طور که می‌دانید ما حدود چهار سال است که آلبوم منتشر نکرده‌ایم و شاید هم این روز‌ها شرایط ممیزى تغییر کرده باشد. ولى اعضاى گروه آریان درگیر مسائل مجوز نیستند و این موضوع از طریق شرکت ترانه شرقى پیگیرى مى شود. شخص آقاى رجب‌پور هم با توجه به اینکه کاملاً به چارچوب هاى ممیزى در هر زمان واقف هستند پیش از آنکه آثار براى اخذ مجوز ارائه گردند، مواردى را که ممکن است مشکلى داشته باشند گوشزد مى کنند و ما آن‌ها را رفع مى کنیم. به این ترتیب فکر نمى کنم با مشکل خاصى در زمان اخذ مجوز روبرو مى شویم. 

وی در پایان گفت: امیدوارم هر چه زود‌تر بتوانیم آلبوممان را به دست مخاطبان و علاقه مندانمان برسانیم تا به واسطه این آلبوم نفس تازه اى بگیریم. 

شایان ذکر است که تاکنون نام آلبوم پنجم گروه آریان اعلام نشده است.


منبع : اختصاصی سایت موسیقی مادرباره وبلاگ
زمستان سال 1377 در یک پادگان آموزشی در کرمانشاه، علی پهلوان و پیام صالحی برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند. این آشنایی و علایق مشترک این دو به موسیقی، بارقه تشکیل اولین گروه موسیقی پاپ مختلط و نیز اولین گروه موسیقی پاپ بعد از انقلاب شد که آن را آریان نام نهادند.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام آلبوم آریان زیبا تر از بقیه است؟

نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ